Kontakt

Kvinnherad Vekstbedrift AS

    Myro 2,

      5463 Uskedalen

   53 47 55 00

post@kvekst.no

Åpningstider

Mandag - Fredag 08:00 - 15:00

Send en melding

Fyll inn skjema så tar vi kontakt med deg så snart som mulig.

Tor Vidar Sæle

Dagleg leiar
53 47 55 00
tor-vidar@kvekst.no

Randi Mackay

Veileder AFT
997 09 561
randi@kvekst.no

Marianne Tveit

Arbeidsleiar
Retro brukthandel og kafé
918 75 887

Retro@kvekst.no

Knut Inge Eidsvik

Arbeidsleiar Jern og betong
918 75 884
knut-inge@kvekst.no

Atle Haugland

Arbeidsleiar Treverkstad
918 75 889
atle@kvekst.no

Lene Marie Heggøy

Arbeidsleiar Kantine, Catering og Tekstil
918 75 886
lene-marie@kvekst.no

Finn Guddal

Arbeidsleiar Trevare
918 72 177
finn@kvekst.no

Camilla Helen Øvretveit

Arbeidsleiar Frisør
918 75 888

camilla@kvekst.no

Kristine Sørensen Såtendal

Administrasjon / nestleiar
53 47 55 00, 918 75 881
kristine@kvekst.no

Eli Ersland

Avdelingsleiar Vaskeri
918 75 885
eli@kvekst.no

Toma Kochaniak

Medarbeider Vaskeri
918 75 885
toma@kvekst.no

Andreas Gausvik Soleim

Medarbeider Vaskeri
918 75 885
andreas@kvekst.no